bilety na koncerty i imprezy kulturalne

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Toruń – Wielka sława to żart – wieczór z operetką i musicalem

24/03/2019 godz: 18:00 - 20:00

60zł

Wielka sława to żart

 

Bilety do nabycia:  -Sklep z pamiątkami przy Flisaku, Toruń, Rynek Staromiejski 1 tel. 56 62-10-422

-biuro PODRÓŻY na Dworcu PKS ul. Dąbrowskiego 11 56 655-47-47

-księgarnia PWN ul. Reja 25 tel. 56 611 49 36, 502 457 371

Media Markt, salony EMPIK,

kupbilecik.pl ; biletyna.pl ; ticketmaster.pl ; interticket.pl ebilet.pl

 

 

Witamy!!!

Koncert – Toruń,  AULA UMK   –  24 marca 2019 godz. 18,00

 

Po wielu wspaniale przyjętych koncertach w wykonaniu Artystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu,
zapraszamy do kolejnej sali w Toruniu, do gościnnej Auli, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika .

 

Wykonawcy przeniosą Państwa w przepiękny świat operetki i musicalu.

 

Usłyszą Państwo  najsłynniejsze arie i duety miłosne min. z „Wesołej wdówki”, „Księżniczki czardasza”, „Zemsty nietoperza” oraz hity musicalowe.

 

Wystąpią cenieni  Artyści :Marcin Janiszewski – fortepian, Tomasz Sławiński, Anna Jurczyńska, Romuald Spychalski, Anna Cymmerman.

 

W programie koncertu usłyszymy utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki,

a także muzyki filmowej i rozrywkowej, w tym popisowe arie z operetek StraussaKalmana, Lehara, a to dopiero początek listy.

 

24 marca  przeżyją Państwo magiczny wieczór, który na długo zapadnie w pamięci.

 

Po koncercie, spotkanie z artystami, autografy, wspólne zdjęcia !!

 

Toruń,  AULA UMK   –  24 marca 2019 godz. 18,00

 

NIEZAPOMNIANY, PRZEPIĘKNY KONCERT : “Wielka sława to żart”

Anna Jurczyńska i Romuald Spychalski wraz z Anną Cymmerman oraz Tomaszem Sławińskim, Marcinem Janiszewskim-fortepian

zapraszają nas na koncert z muzyką operetkową i musicalową w wykonaniu znakomitych artystów światowej sceny i estrady.

W programie znajdują się słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, znane melodie filmowe

oraz szlagiery muzyki rozrywkowej.Koncert z muzyką operetkową i musicalową w wykonaniu znakomitych artystów światwej sceny i estrady.

Koncert przepełniony humorem, dobrą wspólną zabawą, spełni oczekiwania wszystkich widzów. Serdecznie zapraszamy.

 

Niezapomniany, przepiękny koncert „Wielka sława to żart” .

 

Program koncertu obejmuje niezapomniane i wzruszające przeboje.

W programie znajdują się słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe,

znane melodie filmowe oraz szlagiery muzyki rozrywkowej.

 

Koncert z muzyką operetkową i musicalową w wykonaniu znakomitych artystów światwej sceny i estrady

Ten repertuar jest gwarancją satysfakcji widzów!

 

Słowo o artystach :

Anna Jurczyńska i Romuald Spychalski, dzięki pasji i miłości do muzyki artyści stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym.
Od początku istnienia duetu, czyli od prawie 7 lat, Anna Jurczyńska i Romuald Spychalski koncertują w kraju i poza granicami – wielokrotnie w Kanadzie i USA. Współpracowali z wybitnymi dyrygentami, czego owocem były wydarzenia muzyczne, z których najważniejsze to Europejski Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy oraz „Przystanki Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury” m.in. w Łodzi, Krakowie, Warszawie, koncerty z towarzyszeniem orkiestry straussowskiej „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńki, widowiska muzyczne z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego a ostatnio także liczne koncerty z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej z Nowego Sącza. pod dyrekcją ppłk. SG dr. hab. Stanisława Strączka oraz mjr SG Leszka Mieczkowskiego. Oprócz repertuaru operetkowego i operowego, pasji Romualda, która stała się punktem wyjścia do stworzenia duetu, który był nowym szczeblem w karierze Spychalskich.. Anna i Romuald sięgnęli do repertuaru musicalowego rozszerzając go w nie – długim czasie o światowe i polskie hity z gatunku muzyki filmowej i rozrywkowej. Szczególnie upodobali sobie hity Andrea Bocellego, Celine Dion, Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Michaela Buble, Whitney Houston oraz szlagiery z lat 50′, 60′ i 70′. . Anna i Romuald łączą style i gatunki, nie bojąc się sięgać po wciąż nowy repertuar, co pozwala zaskakiwać Widzów i spełniać muzyczne oczekiwania. Każda produkcja muzyczna Spychalskich daje gwarancję najwyższego poziomu wykonawczego i artystycznego tych koncertów, bowiem doskonale czują się zarówno w repertuarze klasycznym, tym z pogranicza klasyki i rozrywki jak również stricte rozrywkowym. Przed dwoma laty nagrali we własnym studio nagraniowym kilkanaście największych przebojów z repertuaru musicalowego i rozrywkowego, które znalazły się na ich pierwszej płycie CD. Obecnie pracują nad płytą zawierającą znane piosenki z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

 

Marcin Janiszewski – fortepian

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej).

W 2000 roku z zespołem Kontraband zdobył Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi oraz Wyróżnienie podczas Łódzkich Dni Jazzowych „Jazzga 2000″.
Marcin Janiszewski koncertuje ze swoim kwartetem na festiwalach muzyki akordeonowej i jazzowej w Polsce i za granicą.
Na stałe współpracuje z Elżbietą Adamiak, Yankel Band, Pawłem Serafińskim oraz łódzkimi teatrami.
Ma na swoim koncie udział w wielu sesjach nagraniowych, dla radia, telewizji oraz na płytach wymienionych artystów.

Lider zespołu Marcin Janiszewski Kwartet, z którym otrzymał m. in. : I miejsce w kategorii Muzyki Rozrywkowej oraz Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu ( 2001). I miejsce w kategorii zespołów jazzowych na Jazz and Pop Festiwal w Jeleniej Górze ( 2002).
II miejsce w kategorii jazz na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Castelfidardo (Italia 2002 r).
Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana za rok 2002.

 

Tomasz Sławiński Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej, gdzie studiował na Wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie prof. Leonarda Andrzeja Mroza.

Studia ukończył z wyróżnieniem w 2003 roku. Kształcił się pod kierunkiem takich mistrzów, jak: Rolando Panerai, Evgenii Nesterienko, Francisco Araiza, Hakan Hagegard i Jane Thorner. Naukę kontynuował w International Opera Studio w Zurichu oraz w Aix-en-Provence Festival Academy.

W czasie studiów debiutował w łódzkim Teatrze Wielkim rolą Bartola w Weselu Figara Mozarta. Po studiach związał się na dwa lata z Operą Nova w Bydgoszczy, występując gościnnie w polskich filharmoniach. Przełomem w karierze młodego śpiewaka były dwie międzynarodowe nagrody: II nagroda zdobyta na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Juliána Gayarre’a w Pampelunie (2004) pod auspicjami Jose Carrerasa oraz prestiżowa nagroda Banku HSBC dla najlepszego młodego śpiewaka operowego podczas Aix-en-Provence Festival (2006). Jest wykonawcą muzyki kameralnej i oratoryjnej.

W repertuarze posiada m.in: Niemieckie Requiem Brahmsa, Stabat Mater Rossiniego i Requiem Verdiego. W roku 2007 był gościem Aldeburg Music Festival w Wielkiej Brytanii, gdzie zachwycił publiczność interpretacją pieśni Brahmsa Vier Ernste Gesange. Z recitalami gościł również w salach koncertowych: Madrytu, Rzymu, Brukseli, Brasov, Paryża, Lyonu, Londynu, Aix-en-Provence i Zurichu. Związany jest z Operą w Zurichu, gdzie zaśpiewał blisko 40 partii.

 

Anna Cymmermann Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Delfiny Ambroziak. Dyplom z wyróżnieniem zdobyła w czerwcu 2000 roku. Jeszcze w trakcie studiów zadebiutowała jako solistka Teatru Wielkiego w Łodzi partią Blanche w polskiej prapremierze „Dialogów karmelitanek” Francisa Poulenca w reżyserii Krzysztofa Kelma. Kreacja ta została doceniona zarówno przez krytykę i widzów, co zaowocowało nagrodą im. Andrzeja Hiolskiego za najlepszy debiut operowy w Polsce. Anna Cymmerman występowała w produkcjach operowych w Austrii, Danii, Holandii i Niemczech. Wielkim sukcesem było wystawienie „Stabat Mater” Karola Szymanowskiego w International Music Theatre Chicago.

Anna Cymmerman z równym powodzeniem śpiewa repertuar operowy taki jak partie: Elwiry w operze „Ernani” Giuseppe Verdiego (Opera Bałtycka w Gdańsku); Drugiej Damy w „Czarodziejskim flecie” Wolfganga Amadeusa Mozarta (tournée po Europie zachodniej – Niemcy, Dania, Holandia, Belgia); Blanche w „Dialogach karmelitanek” Francisa Poulenca (Teatr Wielki w Łodzi); Corinny w „Podróż do Reims” Gioacchino Rossiniego (Opera Narodowa w Warszawie); Neddy w „Pajacach” Ruggiero Leoncavallo (Teatr Wielki w Łodzi);
Anna Cymmerman ma w swoim repertuarze również musicale i operetki, między innymi partie – Sylva w„Księżniczce Czardasza” E. Kalmana, Hanna w „Wesołej wdówce” F. Lehara. Niezapomniany, przepiękny koncert: „Wielka sława to żart”

 

24 marca  przeżyją Państwo magiczny wieczór, który na długo zapadnie w pamięci.

 

Toruń,  AULA UMK   –  24 marca 2019 godz. 18,00

 

 

Po koncercie, spotkanie z artystami, autografy, wspólne zdjęcia !!

 

 

 Zapraszamy.

 

Rezerwacja i sprzedaż biletów na koncert :

Bilety do nabycia:  – Sklep z pamiątkami przy Flisaku, Toruń, Rynek Staromiejski 1 tel. 56 62-10-422

-biuro PODRÓŻY na Dworcu PKS ul. Dąbrowskiego 11 56 655-47-47

-księgarnia PWN ul. Reja 25 tel. 56 611 49 36, 502 457 371

Media Markt, salony EMPIK,

kupbilecik.pl ; biletyna.pl ; ticketmaster.pl ; interticket.pl ; ebilet.pl

 

 

 

 Kazimierz Olszewski

    

Organizator: Olszewski Kazimierz

Twoje Koncerty Kazimierz Olszewski, Zakrzewo, ul. Kościelna 2F

09-460 Mała Wieś (woj. mazowieckie)


 

 

Szczegóły

Data:
24/03/2019
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
60zł