
- To wydarzenie minęło.
Turek – Koncert Noworoczny „Wielka sława to żart”.
20/01/2019 godz: 19:00 - 21:00
50zł
Wielka sława to żart.
Po wspaniale przyjętym przez publiczność Szczawna Zdroju i Wałbrzycha koncercie organizujemy kolejny koncert: Koncert Noworoczny „Wielka sława to żart” w wykonaniu Artystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu
Tym razem Wykonawcy przeniosą nas w przepiękny świat operetki i musicalu. W trakcie koncertu usłyszymy najsłynniejsze arie i duety miłosne z operetek i musicali
min. z „Wesołej wdówki”, „Księżniczki czardasza”, „Zemsty nietoperza” oraz hitów musicalowych.
Będą to wspaniali artyści, od lewej:Marcin Janiszewski – fortepian, Anna Cymmerman, Tomasz Sławiński, , Romuald Spychalski, Anna Spychalska.
W programie koncertu usłyszymy utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, a także muzyki filmowej i rozrywkowej, w tym popisowe arie z operetek Straussa, Kalmana, Lehara, a to dopiero początek listy.
20 stycznia przeżyją Państwo magiczny wieczór, który na długo zapadnie w pamięci.
Po koncercie spotkanie z artystami, autografy, wspólne zdjęcia !!
Zapraszam.
Rezerwacja i sprzedaż biletów:
-Turek, Miejski Dom Kultury ul. Kościuszki 13 tel. 63-28 00 020
oraz Kupbilecik.pl ; Biletyna.pl
Kazimierz Olszewski Krzysztof Pałasz
tel. +48 518 166 869 tel. +48 602-524-964
Rezerwacja i sprzedaż biletów w Inowrocławiu:
Inowrocław
ul. Królowej Jadwigi 2
„FORTE”