bilety na koncerty i imprezy kulturalne

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert „Bal Spectacle De Paris” – Paryż nocą 04.11.2017 rok

04/11/2017 godz: 19:00 - 21:30

80zł
Koncert „Bal Spectacle De Paris” – Paryż nocą 04.11.2017 rok
Prezentujemy Państwu niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50. i 60. Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć Państwu obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem Paryska Bohema.
    Najsłynniejsze piosenki Edith Piaf, Gilberta Bécaud, Yves Montanda i Charlesa Aznavoura: „La Foule”, „Non je ne regrette rien”, „Les feuilles Mortes”, „Le Bourgeois”, „Nathalie” –  to niektóre z wykonywanych w spektaklu utworów.
Twórcą tego wyjątkowego widowiska jest Fred Solar, artysta, producent i mecenas kultury. Karierę w branży muzyczno-rozrywkowej Fred Solar rozpoczął w drugiej połowie lat siedemdziesiątych i rozwija ją z powodzeniem do dnia dzisiejszego. To on był twórcą fantastycznych spotkań z artystami Paryża, na których oprócz tradycyjnego udziału w koncercie widzowie byli zapraszani na scenę do wspólnej zabawy, stawali się jego nieodłączną częścią. Takie bale – spektakle stały się niezwykle popularne we Francji, Belgii, Szwajcarii i wielu innych krajach, gdzie Fred zawitał ze swoją ideą. Do Polski Fred Solar przyjedzie już jesienią br., na pierwsze tournée „Bals Spectacles de Paris”.
    Do projektu zostali zaproszeni profesjonalni artyści muzycy i tancerze pochodzący z renomowanych grup artystycznych i zespołów baletowych. Francuskie walce, tango, kankan i wiele innych utworów przenoszą widzów w świat paryskiego kabaretu. Barwne kostiumy, wspaniali tancerze, muzycy i wiodące brzmienie akordeonu podkreślają niesamowitą atmosferę Paryża nocą. Spektakl – bal to Show, w trakcie którego widzowie zostaną zaproszeni do czynnego udziału w klimacie francuskich melodii.

Szczegóły

Data:
04/11/2017
Godzina:
19:00 - 21:30
Koszt:
80zł