bilety na koncerty i imprezy kulturalne

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grzegorz Poloczek oraz Kola & Jula

14/02/2016 godz: 17:00

50PLN

2016-02-14_Poloczek Kola Jula wer 02 cz mix_artysci_1200

Zapraszamy Państwa na 150 minut niezapomnianego koncertu zatytułowanego „Piosenki śląskiego podwórka cz. 1” .
Wspólny koncert Grzegorza Poloczka oraz zespołu Kola & Jula dostarczy dużo wspaniałej zabawy, oraz niezapomnianego humoru i gwary, nie tylko śląskiej.
Po koncercie wspólne zdjęcia z artystami…

Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego „Rączka gotuje”. 
Jest doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności.
Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa, 
że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.

Wyróżniony na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.
Grzegorz Poloczek jest autorem 2 podwójnych albumów: „…z mojego placu”, który w 2013 r. zyskał status złotej płyty oraz
„Dwa światy” z 2014 roku. Na płytach znajdą Państwo nie tylko piosenki o śląskim charakterze, kultywujące tradycję i zwyczaje naszego regionu a także inne utwory kabaretowe i nastrojowe.

Kola & Jula

Kornelia Maroszek – Od najmłodszych lat związana z muzyką. Jako dziewczynka uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku ucząc się gry na flecie przez długie lata. Wyrosła wśród muzyki ludowej w Koszęcinie. Czerpiąc wzorce z tej muzyki i naśladując swoich rodziców w późniejszym czasie sama stanęła na deskach Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Miała ogromną przyjemność współpracy z założycielem owego zespołu prof. Stanisławem Hadyną. Tam zdobyła gruntowne wykształcenie wokalne biorąc lekcje solowe u sławnej solistki operowej Anny Kościelniak. W zespole zaśpiewała pierwsze partie solowe jak „Szesnaście latek” w Suicie Rzeszowskiej czy „Siwe oczka” do słynnej Suity „Kujawiak z oberkiem”. Z zespołem Śląsk koncertowała w najsłynniejszych salach koncertowych Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ukończyła studia muzyczne na wydziale Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach / filia w Cieszynie. Współpracowała również ze słynnym aktorem, satyrykiem i artystą estradowym – Józkiem Polokiem, jako czołowa solistka w założonym przez niego zespole „Kapela Józka Poloka”. Obecnie prezenterka telewizyjna programu „Szlagrowy Koncert Życzeń” w TVS – Silesia oraz wokalistka w duecie wokalnym „Kola& Jula”.
Justyna Gawlik–Sosna – Urodziła się w Mikołowie. Pochodzi z rodziny, w której kultywuje się głębokie tradycje muzyczne. Na scenie  po raz pierwszy wystąpiła mając 3 lata. Laureatka wielu wojewódzkich i ogólnopolskich przeglądów wokalnych, a także wielokrotna zwyciężczyni konkursów recytatorskich. Do 2007 roku była solistką zespołu „Kapela ze Śląska Józka Poloka”, występowała również w cyklicznym  programie Józka Poloka o tematyce śląskiej „Wice i godki śląskiej czelodki”. Na swoim koncie ma epizod w serialu „Święta Wojna”. Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego wokalno-baletowego w Gliwicach oraz studentka Uniwersytetu Śląskiego  w Cieszynie. Fascynuje ją regionalizm śląski – pieśń, muzyka, taniec, gwara,  tradycje i zwyczaje. Obecnie prezenterka telewizyjna programu „Szlagrowy Koncert Życzeń” w TVS – Silesia oraz wokalistka w duecie wokalnym „Kola& Jula”.

Szczegóły

Data:
14/02/2016
Godzina:
17:00
Koszt:
50PLN

Miejsce wydarzenia

Inowrocław Teatr Miejski
Plac Klasztorny 2
Inowrocław,

Organizator

Sprzedaż biletów: „Forte” Krzysztof Piotr Pałasz, Inowrocław, ul. Królowej Jadwigi 2
Telefon:
+48 602 524 964