bilety na koncerty i imprezy kulturalne

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Domowe Melodie

23/04/2016 godz: 19:00

35pln

DOMOWE MELODIE – zespół określany mianem fenomenu i objawienia polskiej sceny muzycznej. Fani Justyny, Staszka i Kuby, twórców hitowej „Grażki” już mogą zacierać ręce. Szykuje się muzyczna uczta!
Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce i powoli zarażają swoją muzyką zagraniczne kraje. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów w czerwcu 2012 roku wydali swój debiutancki album. Słynna już „Grażka” zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, tydzień później plasując się na pierwszym miejscu.
Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka – w przeciągu ostatnich dwóch lat zagrali ich ponad 150. Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do udziału w Męskim Graniu. Udało im się rozkochać w sobie magiczną Islandię, na którą zespół został zaproszony latem 2013, aby zagrać 5 wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy. Na specjalne zaproszenie Ambasady Polskiej w Lizbonie zespół w czerwcu 2014 roku zagrał wyjątkowy koncert oraz wziął udział w serii spektakli Instytutu B61. „Domowe” zapisały się również na kartach historii festiwalu Open’er, dając trzy lata z rzędu zdaniem wielu jedne z najlepszych koncertów każdej z edycji. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho” Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać, co im na sercu leży.

Do wyróżnień i nagród dotychczas przyznanych Justynie, Staszkowi i Kubie należą:
– Debiut Roku 2012 według czytelników musicis.pl
– Polska Płyta Roku 2012 według czytelników uwolnijmuzyke.pl
– Singiel Roku 2013 dla piosenki „Grażka” według czytelników onet.pl
– Najlepsza Polska Trasa Koncertowa 2013 według czytelników portalu Brand New Anthem
– Nagroda transVOCALE Frankfurt 2013 przyznawana we Frankfurcie dla najlepszego artysty z Polski
– Druga Nagroda Cover AWARTS dla najlepszej okładki polskiej płyty 2013
– Polska Płyta Roku 2014 według czytelników uwolnijmuzyke.pl

Szczegóły

Data:
23/04/2016
Godzina:
19:00
Koszt:
35pln

Miejsce wydarzenia

Inowrocław Teatr Miejski
Plac Klasztorny 2
Inowrocław,

Organizator

Sprzedaż biletów: „Forte” Krzysztof Piotr Pałasz, Inowrocław, ul. Królowej Jadwigi 2
Telefon:
+48 602 524 964