bilety na koncerty i imprezy kulturalne

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Chory na sukces

10/03/2018 godz: 19:00 - 20:30

80zł

    Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty – w Inowrocławiu zagra Michał Wiśniewski („Ich Troje”) – który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzy na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona po to, by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób podlizując się im, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie wpisują się w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie.
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.
W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni ten spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim dobrej zabawy!

 

 

Zapraszam.

Rezerwacja i sprzedaż biletów:

Krzysztof Pałasz

tel. +48 602-524-964

Inowrocław

ul. Królowej Jadwigi 2

Szczegóły

Data:
10/03/2018
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
80zł

Miejsce wydarzenia

Inowrocław Teatr Miejski
Plac Klasztorny 2
Inowrocław,

Organizator

Sprzedaż biletów: „Forte” Krzysztof Piotr Pałasz, Inowrocław, ul. Królowej Jadwigi 2
Phone
+48 602 524 964